Gizem Turşucu, 1995 yılında Antalya’da doğdu. Lisans eğitimini, birincilikle kazandığı Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'nde tam burslu olarak tamamladı. Eğitimi süresince üniversite çatısı altında bulunan öğrenci kulüplerinde ve ulusal projelerde görev aldı, lisanslı olarak spor takımında oynadı. Ayrıca Essec Business School’da (Fransa) çeşitli sertifika programlarına katıldı.

​     Üniversite eğitimi boyunca ve sonrasında kariyerine, sektördeki en iyilerle çalışarak devam etti. İstanbul Çırağan Sarayı, T.C Kültür & Turizm Bakanlığı ve Marriott International’da görev aldı. Edindiği tecrübelerle ülkesine daha faydalı olabilmek adına 1 yıl Katar’da Satış ve Pazarlama alanında çalıştı ve kariyerine katkı sağladı. Böylelikle farklı coğrafyaları yorumlarken aynı zamanda Türkiye pazarını dışarıdan gözlemleyebilme şansı buldu. Dünyanın aklınıza gelebilecek her noktasından iş arkadaşları, müşterileri ve dostları oldu.

​     Her zaman yeni bilgiler öğrenme ve kendini geliştirme isteğiyle çalıştı. Deneyim ve tecrübelerine ek olarak sürekli eğitimler alarak kendine yatırım yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Kazanmış olduğu bu deneyimleri gayrimenkul sektöründe daha iyi hizmet verebilmek adına ona ışık oldu. Her zaman bir başkasından daha iyi olmak için değil; dünkü başarısından daha iyisini elde etmek için çalıştı ve çalışmaya devam ediyor. Genç, dinamik, donanımlı, azimli ve işini çok severek yapan biri olarak; saygıdeğer ve profesyonelce çalıştığı bu sektörde eğitim ve deneyimlerini sizlerin faydasına ve hizmetine sunuyor.

SİYAH LOGO.png
gizem turşucu boydan.png